REPREZENTACJA IZBY ADWOKACKIEJ W RZESZOWIE WICEMISTRZEM POLSKI !

REPREZENTACJA IZBY ADWOKACKIEJ W RZESZOWIE WICEMISTRZEM POLSKI !

Dnia 16 września 2023 r. odbyły się III Mistrzostwa Adwokatury w Piłce Nożnej – ADWOKATURA CUP 2023 – organizowane przez Komisję Kultury, Sportu i Integracji Zawodowej Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi we współpracy z Komisją Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki Naczelnej Rady Adwokackiej.

Izbę Adwokacką w Rzeszowie reprezentowała drużyna w składzie: Arkadiusz Slisz, Maciej Kowalski, Bartosz Mikos, Filip Pitera, Radosław Bulwan, Sebastian Starzewski, Rafał Ślusar, Wojciech Wróbel, Michał Sołtys, Hubert Dyjak, Jacek Miszczyszyn, Krzysztof Kawalec i Daniel Król.

W drodze po sukces naszej drużyny funkcję kapitana pełnił adwokat Arkadiusz Slisz.

Wszystkie drużyny reprezentowały bardzo wysoki poziom, a walka była wyrównana.

W meczu finałowym spotkały się dwa zespoły: reprezentacja Izby Adwokackiej w Rzeszowie oraz drużyna Izby Adwokackiej w Łodzi. Po zaciętym meczu finałowym mistrzostwo przypadło gospodarzom, którzy przechylili na swoją stronę szalę zwycięstwa dopiero w rzutach karnych.

Wyniki rozgrywek są następujące:

I miejsce - Izba Adwokacka w Łodzi

II miejsce - Izba Adwokacka w Rzeszowie

III miejsce - Izba Adwokacka w Warszawie

Wybitna gra naszych reprezentantów zaowocowała jeszcze jednym wspaniałym osiągnięciem.

Adwokat Daniel Król został wyróżniony tytułem najlepszego zawodnika turnieju - Most Valuable Player.

Ponadto, w trakcie III Mistrzostw Adwokatury w Piłce Nożnej dokonano ─ po raz pierwszy w historii ─ wyboru dwunastoosobowej kadry adwokatury, która do kolejnych mistrzostw będzie reprezentowała nasze grono zawodowe na arenie międzynarodowej. Zaszczytne miejsce w 12 najlepszych uzyskał nasz reprezentant adwokat Daniel Król.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !