Prywatna Opieka Medyczna

 

Opieka medyczna - dostęp do prywatnej służby zdrowia w sieci abonamentu ENEL MED., która zapewnia nielimitowany dostęp do lekarzy i specjalistów w określonym standardzie dostępności (24 godziny, 2, 4 i 8 dni- w zależności od specjalisty). Szeroka sieć placówek medycznych w całym kraju (ponad 1600) oraz możliwości umawiania wizyt są dopasowane do stylu i standardu życia - infolinia 24 godziny na dobę oraz możliwość umawiania wizyt on line (dostęp do kalendarzy specjalistów sieci enel med na stronie czy za pośrednictwem aplikacji na telefon). Zwolnienie lekarskie można przedłużyć on line, zaś dla osób stale przyjmujących leki, receptę można zamówić on line bez konieczności odbywania wizyty lekarskiej.

Program prywatnej opieki medycznej (często niedostępnej dla jednoosobowych działalności w tak atrakcyjnym zakresie czy cenach). Przystąpić może każdy: adwokaci, aplikanci, pracownicy kancelarii adwokackich oraz pracownicy ORA.

Zainteresowane osoby zapraszamy do indywidualnego kontaktu z Aleksandrą Krakowiak aleksandra.krakowiak@majorbroker.pl, tel. 602 755 292