Adwokaci deklarujący nieodpłatną pomoc prawną w akcji "Medykom walczącym z covid-19"

Lista adwokatów, którzy zadeklarowali nieodpłatną pomoc prawną dla lekarzy i innych pracowników służby zdrowia z terenu właściwości Naszej Izby, którzy na co dzień walczą z covid-19, w sprawach z tym związanych.

 

Bochenek Łukasz

BKPS Bochenek, Sosnowska-Łozińska Adwokaci i Radcy Prawni Spółka Partnerska

Ul. Lwowska 64

35-301 Rzeszów

604 913 773

lukasz.bochenek@bkps.com.pl

Borucka Justyna

Kancelaria Adwokacka

Ul. Zagłoby 8 lok. 15

35-304 Rzeszów

507 613 443

borucka@bhl-adwokaci.pl

Cichulski Marcin

Firma Prawnicza IUS Kobisz, Cichulska spółka partnerska

Ul. Podpromie 8a

35-051 Rzeszów

600 117 187

mcichulski@interia.pl

Fac Piotr Kancelaria Adwokacka
Mickiewicza 28
37-700 Przemyśl 
504 527 924 pfadw@interia.pl

Hein Adam

Kancelaria Adwokacka

Ul. Zagłoby 8 lok. 15

35-304 Rzeszów

606 748 940

hein@bhl-adwokaci.pl

Jakubowska-Zawada Joanna

Kancelaria Adwokacka

Joanna Jakubowska -Zawada

ul. Lwowska 55, 35-301 Rzeszów

723 727 277 joanna@jakubowskazawada.com
Kobielski Marcin

Kancelaria Adwokacka

Ul. Jana Pawła II  7

37–500 Jarosław

 

 

608 036 292 kancelaria@adwokatkobielski.pl

Lewandowski Marcin

Kancelaria Adwokacka

Ul. Piłsudskiego 34

35-001 Rzeszów

602 733 385

adw.mlewandowski@gmial.com

Łukasik Piotr

Kancelaria Adwokacka

Ul. Zagłoby 8 lok. 15

35-304 Rzeszów

512 136 616

lukasik@bhl-adwokaci.pl

Narewska-Bidas Aleksandra

Kancelaria Adwokacka

Ul. Mickiewicza 22

27-600 Sandomierz

607 316 100

bidas.aleksandra@gmail.com

Poliwka-Pacana Małgorzata

Kancelaria Adwokacka

ul. Zagłoby 8 lok. 5

35-304 Rzeszów

606 515 026 adwokat.pacana@op.pl
Zamojska Aleksandra

Kancelaria Adwokacka 

Ul. Kopernika 18 A / 9

35-002 Rzeszów

793 336 998 biuro@zamojskakancelaria.pl