Zaproszenie - WIELKIE BIEGANIE w SIWEJ DOLINIE 2020

W imieniu Komitetu Organizacyjnego oraz własnym mam zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa: Koleżanki i Kolegów adwokatów, aplikantów adwokackich Izby Adwokackiej w Rzeszowie - wraz z rodzinami i dziećmi, na WIELKIE BIEGANIE w SIWEJ DOLINIE 2020. Edycja III. „O PUCHAR DZIEKANÓW” Okręgowej Rady Adwokackiej: w Bydgoszczy adw. Justyny Mazur, w Lublinie adw. Stanisława Estreicha , w Olsztynie adw. Stefana Salamona oraz w Rzeszowie adw. dr Piotra Blajera - które odbędzie się w Tomaszowie Lubelskim w dniu 9 lutego 2020 r.

Koszt organizacji zawodów i spotkania integracyjnego jest finansowany ze środków samorządowych organizatorów oraz ze środków Komisji Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

W granicach naszych możliwości organizacyjnych zapewniamy na miejscu kompletny sprzęt narciarski niezbędny do biegania (po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby indywidualnie).

Biegi narciarskie zostaną zorganizowane na profesjonalnych trasach z pomiarem czasu i pod nadzorem sędziowskim. Panie i dzieci pokonają trasę max. 3 km, panowie i młodzież max.5 km. Trasy będę przygotowane do stylu łyżwowego i klasycznego.

Ważnym dopełnieniem sportowej rywalizacji będzie spotkanie integracyjne, w ramach którego zrealizowany zostanie akt wręczenia pucharów i dyplomów ufundowanych przez Patronów naszej imprezy .

Istnieje także możliwość wcześniejszego przyjazdu do Tomaszowa Lubelskiego, w tym przypadku jest opcja rezerwacji hotelu o dobrym standardzie i umiarkowanych cenach – za pośrednictwem organizatora.

Szczegółowy program imprezy zostanie podany w późniejszym terminie.

 

Komitet organizacyjny # kontakt # zgłoszenia :

Adw. Piotr Jasiejko. /Tomaszów Lubelski, tel.503 088 439 /

Adw. Andrzej Kempa / Olsztyn, tel. 602 343 664 /

Adw. Andrzej Kozielski /Iława, tel.603 773 222 /

Adw. Cezary Lipko /Zamość, tel.602 79 64 66 /

Adw. Paweł Surmacz /Rzeszów, tel.512 293 760 /