Ostatnie wolne miejsca - Zaproszenie na XXI Rajd rowerowo-motocyklowo-pieszy - Kazimierz Dolny

Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie uprzejmie informuje, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem wydarzeniem WIOSNA RIDERS, kończą się wolne miejsca.

W związku z powyższym wszystkie osoby Zainteresowane udziałem w Rajdzie, który odbędzie się w dniach  8 -11 czerwca 2023 roku w Kazimierzu Dolnym,  prosimy o jak najszybsze przesyłanie zgłoszeń.

 

Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie, Dziekan ORA w Lublinie, adwokat Bartosz Przeciechowski, adwokat Stanisław Estreich - Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA, Klub Motocyklowy Adwokatury Polskiej i Organizatorzy - adwokat Małgorzata Banach - Komandor Rajdu i adwokat Paweł Suskiewicz - Komandor Rajdu, serdecznie zapraszają do Kazimierza Dolnego nad Wisłą od 8 do 11 czerwca 2023 roku do udziału w:

- XIV Ogólnopolskim Zlocie Motocyklowym Adwokatów WIOSNA RIDERS

- XII Ogólnopolskim Rajdzie Rowerowym Adwokatów WIOSNA BIKES

-  XXI Rajdzie rowerowo-motocyklowo-pieszym Izby Adwokackiej w Lublinie

 

Tego roku będzie nas gościł Dom Pracy Twórczej Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, który dysponuje dobrze wyposażonymi, komfortowymi dwu i trzyosobowymi pokojami. Gospodarze gwarantują atmosferę szczerej gościnności, gdzie każdy Rajdowiec znajdzie chwilę wytchnienia.

            Zakwaterowanie do poszczególnych pokoi będzie dokonywane tylko przez organizatorów w zależności od terminów i ilości zgłoszonych uczestników. Decydować będzie kolejność zgłoszeń wraz z opłatą.

            Zgłoszenia wraz z dokonanymi wpłatami należy przesłać Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie na adres: sekretariat@ora.lublin.pl.

            W razie pytań prosimy o kontakt z Komandorami Rajdu tj. adwokat Małgorzatą Banach tel. 600-340-275 i adwokatem Pawłem Suskiewiczem tel.: 728-828-995.

 

Informujemy Państwa, że koszt uczestnictwa w imprezie wynegocjowany specjalnie dla naszej grupy, mimo znacznego od dwóch lat wzrostu cen, obejmujący 3 noclegi we wspomnianym wyżej hotelu ze wspaniałą lokalizacją, ze śniadaniami w formie bufetu, wynosi 850 zł od osoby i zawiera także:

-           dwie kolacje grillowe z udziałem DJa,

-           uroczysty bal Dziekańsko-Komandorski z udziałem DJa,

-           ubezpieczenie NNW,

-           udział w szkoleniu zawodowym,

-           upominki rajdowe,

-           poczęstunek i atrakcje na trasach rajdu, w tym degustacja win polskich w Winnicy Wieczorków Winny Zakątek w Rzeczycy k. Kazimierza Dolnego,

-           zwiedzanie Kazimierza Dolnego z przewodnikiem w sobotę.

Wpłatę należy dokonać na konto Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie
nr 49 8689 0007 7000 4528 2000 0010 z dopiskiem „Kazimierz 2023” do dnia 26 maja 2023 roku.

           

Szczegółowa tematyka szkolenia podana będzie w późniejszym terminie.

Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 6 pkt wymaganych regulaminem NRA.

 

 

Gospodarze Rajdu i szkolenia zawodowego gwarantują uczestnikom piękne krajobrazy, miły i przyjazny klimat, odpowiedni standard, znakomite warunki do odpoczynku,

aktywnego wypoczynku i uprawiania innych sportów niż kolarstwo, a nadto udział
w atrakcyjnym szkoleniu zawodowym. Kazimierz Dolny to tętniące życiem, piękne miasteczko – pełne galerii, kafejek, ogródków kawiarnianych i restauracji ulokowanych
w klimatycznych miejscach.

            W tych trudnych czasach kwestia konsolidacji naszego samorządu zawodowego nabiera szczególnego znaczenia. Należy podkreślić, iż takie wydarzenia wybitnie służą pełnej integracji środowiska adwokackiego, są polem wymiany poglądów i doświadczeń poszczególnych adwokatów i aplikantów adwokackich oraz wspaniale łączą funkcję edukacyjną z rekreacyjno-sportową.

Przebieg poszczególnych odcinków i tras rowerowych, motocyklowych lub pieszych może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i szczegółowo będzie przedstawiony przy inauguracji rajdu.  

Organizatorzy proponują dodatkowo przejazd grupy rowerowej z Lublina do Kazimierza Dolnego w czwartek 8 czerwca 2023 roku /Boże Ciało/ o godz. 11. Prosimy
o zaznaczenie tego dla osób chętnych w formularzy zgłoszenia, gdyż musi zostać zorganizowany transport bagaży tych uczestników z Lublina do Kazimierza Dolnego.

 

Serdecznie zapraszamy!

/-/ Adw. Stanisław Estreich

/-/ Adw. Bartosz Przeciechowski