Zaproszenie na piknik rodzinny Rzeszowskiej Palestry

Zaproszenie na piknik rodzinny Rzeszowskiej Palestry

Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie wraz z Komisją Kultury, Sportu i Turystyki mają przyjemność zaprosić wszystkich Państwa: Koleżanki i Kolegów adwokatów i aplikantów adwokackich Izby Adwokackiej w Rzeszowie – wraz z rodzinami oraz dziećmi, na piknik rod

 

Zaproszenie

na piknik rodzinny Rzeszowskiej Palestry

24 czerwca 2018 r. - ( niedziela )

Leśna Wola - Głogów Małopolskim, ul. Leśna Wola 8

 

Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie wraz z Komisją Kultury, Sportu i Turystyki mają przyjemność zaprosić wszystkich Państwa: Koleżanki i Kolegów adwokatów i aplikantów adwokackich Izby Adwokackiej w Rzeszowie - wraz z rodzinami oraz dziećmi, na piknik rodzinny, który odbędzie się w niedzielę -  24 czerwca 2018 r. w stadninie koni Leśna Wola w Głogowie Małopolskim

Początek imprezy - godz. 14:00

Przewidziano atrakcje, m.in. zabawy i gry oraz muzykę przygotowaną przez DJ. Jest zaplanowana dyskoteka!

 

W ramach pakietu Goście będą mogli posilić się specjalnie przygotowanymi przystawki, obiadem oraz daniami z kuchni grillowej. Dla spragnionych przygotowane będą napoje. Poczęstunek dla gości, w formie obiadu rozpocznie się o godzinie 14:30.

Dodatkowo można będzie odpłatnie skorzystać z oferty restauracyjnej obiektu wedle swoich preferencji.

Oprawa artystyczna, animacja oraz poczęstunek dla dzieci finansowane są przez ORA w całości, udział osób dorosłych Rada pokrywa w części. 

Koszt uczestnictwa osoby dorosłej wynosi 40 zł. - opłatę należy uiścić na rachunek Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie w terminie do dnia 18. 06. 2018 r. z dopiskiem -  “Piknik rodzinny - ORA Rzeszów”

Nr rachunku: 34 1020 4391 0000 6102 0002 0826

 

Formularz zgłoszenia ( w załączeniu ) oraz kopię dowodu wpłaty należy przesłać do Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, ul. Litewska 4 / 8, 35 – 302 Rzeszów lub na adres e-mail: ora.rzeszow@adwokatura.plw terminie do dnia 18 czerwca 2018 r. (ilość miejsc jest ograniczona)

 

Więcej informacji o obiekcie można znaleźć na stronie internetowej:

www.lesnawola.pl

 

Szczegółowych informacji udziela adw. Paweł Surmacz nr tel. 512 293 760

 

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej                                                       

adw. dr Piotr Blajer        

oraz

Przewodniczący Komisji Kultury, Sportu i Turystyki                                       

adw. Paweł Surmacz