XV Bieszczadzki Rajd -  5 - 8 października 2023 r. w Polańczyku

XV Bieszczadzki Rajd - 5 - 8 października 2023 r. w Polańczyku

 

Z a p r o s z e n i e

Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej mają zaszczyt zaprosić wszystkich adwokatów i aplikantów adwokackich wraz z rodzinami i przyjaciółmi na XV Bieszczadzki Rajd połączony ze szkoleniem, który odbędzie się w dniach 5 - 8 października 2023 r. w Hotelu „Skalny” w Polańczyku

Uczestnicy Rajdu, podobnie jak w ubiegłym roku, zakwaterowani zostaną w hotelu „Skalny” w Polańczyku, z okien którego podziwiać można piękną panoramę Jeziora Solińskiego.

W czwartkowy wieczór powitamy gości uroczystą kolacją i dyskoteką, której tematem przewodnim będzie „Ojciec Chrzestny i Prohibicja – czyli mafiosi i ich damy”. Każdy z uczestników będzie mógł zatańczyć w rytmach gorącej muzyki. Mile widziane będą odpowiednie stroje. W piątkowy poranek, pod opieką profesjonalnych przewodników, wyruszymy odwiedzić Wysokie Bieszczady z malowniczym szklakiem na najwyższy szczyt polskich Bieszczadów „Tarnicę”. Po powrocie czekać na nas będzie kocioł z gorącą zupą. Zwieńczeniem dnia będzie Bal Dziekański przy dźwiękach muzyki na żywo. Trzeciego dnia na malownicze bieszczadzkie szlaki wyruszymy w poszukiwaniu jesiennych krajobrazów poruszając się kultową bieszczadzką kolejką wąskotorową na trasie Cisna – Balnica – Cisna, dla chętnych będzie możliwość zdobycia wieży widokowej na Jelenim Skoku lub relaksu w „Siekierezadzie”, a wieczorem pożegnamy Polańczyk na biesiadzie grillowej.

Trasy rowerowe tegorocznego rajdu będą przebiegać malowniczymi drogami i ścieżkami leśnymi w okolicach doliny Sanu na planowanej trasie Olchowiec – Tworylne – Chmiel – Smolnik oraz kolejnego dnia Balnica – Solinka – Liszna – Przysłup. Będą piękne widoku, podjazdy, zjazdy i dużo dobrej zabawy.

Motocykliści jak zawsze przemierzać będą wspaniałe trasy Bieszczadów, szukając urokliwych miejsc na trasie Bieszczadzka Motocyklowa Enigma

W tym roku zaplanowaliśmy również zajęcia z JOGI, gdzie będziemy wykonywać Powitanie Słońca spoglądając na Zalew Soliński – koniecznie zabierzcie ze sobą maty do ćwiczeń!

Koszt uczestnictwa w rajdzie i szkoleniu wynosi 980 zł od osoby i obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych, wyżywienie, udział we wszystkich imprezach i szkoleniach przewidzianych przez organizatorów, a także ubezpieczenie, opiekę przewodnika, transport na trasy piesze i rowerowe, bezpłatne korzystanie z basenu i sauny oraz 20% rabat na zabiegi SPA. Odpłatność za dzieci od 4 lat do lat 12 wynosi 50 % kosztów uczestnictwa.

Finansowego wsparcia udzieliła Naczelna Rada Adwokacka jako współorganizator i sponsor wydarzenia.

Bieszczady zyskały bardzo na popularności, lepszy standard ośrodka z którym współpracujemy oraz bardzo atrakcyjny program imprezy, a przede wszystkim wzrost cen powodują,  że pomimo starań organizatorów odpłatność za wydarzenie wzrosła w stosunku do lat ubiegłych.

Opłatę za Rajd należy uiścić bezpośrednio na rachunek Hotelu „Skalny” najpóźniej do dnia 18 września 2023 r.

Wpłaty należy dokonać na nr konta:


Agencja Turystyczna "Bieszczady Adventure" Daniel Wojtas

ul. Zdrojowa 11,38-610 Polańczyk

NIP: 688-118-51-02, REGON 180142424

numer rachunku do wpłat: 34 1020 2980 0000 2902 0031 0375

 

W tytule wpłaty należy podać: „ORA RAJD 5-8.10.2023” oraz pełne imiona i nazwiska uczestników za których dokonano wpłaty.

W razie rezygnacji z udziału w szkoleniu i rajdzie po dniu 18 września 2023 r. ewentualny zwrot części opłaty proszę uzgadniać z Hotelem.

Faktury „VAT MARŻA” dla uczestników Rajdu wystawia Hotel. Faktura zostanie wystawiona jeżeli najpóźniej w terminie 7 dni od dokonania wpłaty, zostaną podane pełne dane potrzebne do wystawienia faktury na adres mailowy: daniel@krainawilka.pl W innym przypadku wpłata w całości zostanie zaksięgowane jako sprzedaż indywidualna bez możliwości wystawienia faktury.


Uczestnictwo w Rajdzie i szkoleniu można zgłaszać wyłącznie na formularzu zgłoszenia.
Formularz zgłoszenia, kopię dowodu wpłaty oraz formularz zakwaterowania należy przesłać do Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, ul. Litewska 4 / 8, 35 – 302 Rzeszów lub na adres e-mail: ora.rzeszow@adwokatura.pl – w terminie do dnia 18 września 2023 r. (ilość miejsc jest ograniczona – o udziale w rajdzie decydować będzie kolejność zgłoszeń dokonanych wraz z opłatą za rajd). Ze względów organizacyjnych prosimy o bezwzględne dotrzymanie terminu zgłoszenia uczestnictwa.

W przypadku rezerwacji pobytu, po tym terminie, Organizator nie zapewnia dla uczestnika rajdu pakietu powitalnego.

Niezbędnych informacji w sprawach organizacyjnych udzielać będzie Komandor Rajdu adw. Paweł Surmacz – nr tel. 512 293 760 oraz Biuro ORA w Rzeszowie – nr tel. 17 85 350 78, 17 85 281 41 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: ora.rzeszow@adwokatura.pl.


Szczegółowe informacje wraz z programem rajdu, formularzem zgłoszeniowym oraz kartą zakwaterowania znajdują się również na stronach internetowych:www.ora.rzeszow.pl i www.adwokatura.pl.

Organizatorzy przewidują możliwość modyfikacji programu rajdu i szkolenia w zależności od warunków atmosferycznych.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy

 

 

Za Komitet Organizacyjny

 

                Dziekan                                                       Przewodniczący Komisji Integracji

    Okręgowej Rady Adwokackiej                                 Środowiskowej, Sportu i Turystyki

      adw. Marcin Cichulski                                                          przy NRA

                                             adw. Stanisław Estreich

 

 Komandor Rajdu

       adw. Paweł Surmacz