WIELKIE BIEGANIE W SIWEJ DOLINIE 2019 - RELACJA

WIELKIE BIEGANIE W SIWEJ DOLINIE 2019 - RELACJA

W dniu 25 lutego 2019 r. w ramach obchodów 100-lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej oraz 100 –lecia Izby Adwokackiej w Lublinie, odbyła się druga edycja biegów narciarskich na trasach Siwej Doliny w Tomaszowie  Lubelskim  ,,O PUCHAR DZIEKANÓW’’.

Patronami zawodów i fundatorami nagród głównych byli Dziekani Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie, Olsztynie i Rzeszowie. Patronat nad imprezą objęła Naczelna Rada Adwokacka.

Uczestnicy wydarzenia mieli do dyspozycji przygotowane trasy do narciarstwa biegowego. Pogoda oraz warunki śniegowe pozwoliły na przeprowadzenie bardzo pasjonującego spotkania integracyjnego.

Przyjechało bardzo wielu uczestników, spośród których było grono reprezentantek oraz reprezentantów adwokatury, dziennikarzy oraz gości. Nie zabrakło najmłodszych pociech. Sportowa rywalizacja, ruch na świeżym powietrzu oraz piękne krajobrazy dały możliwość przeżycia wspaniałych emocji oraz stanowiły okazję do spotkania naszej grupy samorządowej. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Wszystkim uczestnikom wypada pogratulować stawienia czoła temu sportowemu wyzwaniu. Po zakończeniu rywalizacji można było kontynuować rozmowy oraz podsumować to wydarzenie, które stało się przedmiotem zaangażowania wszystkich uczestników i zawodników.

Zimowy weekend był nie tylko okazją do spotkań oraz startu w zawodach ale także okazją do pokazania, że nasze grupa samorządowa jest prężna nie tylko na polu zawodowym,  potrafimy zdrowo i aktywnie spędzać czas wolny.

Nasza impreza biegowa na stałe zapisała się w kalendarzu wydarzeń sportowych. Bardzo dziękuję kol. adw. Cezaremu Lipko oraz kol. adw. Piotrowi Jasiejko za współorganizowanie tak wspaniałego wydarzenia. Zapraszamy za rok!

 

adw. Paweł Surmacz

Komisja Kultury, Sportu i Turystyki

Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie

 

Poniżej linki do relacji w radio i prasie lokalnej.

https://radio.lublin.pl/news/tomaszow-lubelski-adwokaci-laduja-baterie-na-nartach?fbclid=IwAR0yg0mYbf6BCX6cuW7vDjPG9On76p1Oevywgi50wsmQ1GCZ6rC8V5QGH7c

https://www.dziennikwschodni.pl/tomaszow-lubelski/adwokaci-rywalizowali-na-trasach-biegowych-w-siwej-dolinie-zdjecia,n,1000237929.html?fbclid=IwAR2Sy_qIxV-BMOsM_beNC-iQbYrYettsDGLtVgq-tSCvHOTUPbsvsexhSS8