VI MISTRZOSTWA POLSKI W PÓŁMARATONIE - ZIELONA GÓRA 15 kwietnia 2023 R.

VI MISTRZOSTWA POLSKI W PÓŁMARATONIE - ZIELONA GÓRA 15 kwietnia 2023 R.

Mamy przyjemność poinformować, że VI Adwokackie Mistrzostwa Polski w Półmaratonie odbędą się w dniu 15 kwietnia 2023 r. ( sobota ) w Zielonej Górze, a dokładnie w miejscowości Przytok i zorganizowane zostały przez Zielonogórską Izbę Adwokacką wspólnie z Naczelną Radą Adwokacką.

Po dwóch latach przerwy, kiedy to adwokackie zawody nie mogły się odbyć z powodu pandemii i wojny za wschodnią granicą, dziś możemy z przyjemnością zaanonsować, że powracamy na mapę sportowych wydarzeń, w nowej odsłonie, na atestowanym dystansie 21,097 km i w nowym wyjątkowym miejscu.

Start i meta biegu znajdują się na terenie zespołu parkowego Pałacu w Przytoku, dla naszych uczestników tradycyjnie przygotowana zostanie strefa adwokata, a trasa powiedzie wśród lubuskich winnic.

Nowym partnerem organizacyjnym jest Lubuskie TKKF w Zielonej Górze.  Zawody odbędą się w ramach XXI Ogólnopolskiego Półmaratonu Przytok zgodnie z regulaminem zamieszczonym na stronie www.tkkf.zgora.pl (zakładka : imprezy), a zapisy są już możliwe na stronie www.maratonczykpomiarczasu.pl (zakładka : zgłoszenia do zawodów), a przelewy realizowane są za pomocą usługi Przelewy24.pl - wpisowe wynoszące 75 zł przyjmowane będą tylko elektronicznie do 5 kwietnia 2023 r.

         Serdecznie zapraszamy do udziału i kibicowania.

 

         Z koleżeńskim pozdrowieniem

 

                                               Przewodniczący Komisji Sportu i Turystyki

                                               ORA w Zielonej Górze

                                               adw. Jacek Dużyński