Spotkanie Mikołajkowe 2018 - relacja

Spotkanie Mikołajkowe 2018 - relacja

W dniu 16 grudnia 2018 roku, w malowniczej zimowej scenerii, w obiekcie Restauracji Podpromie w Rzeszowie odbyło się spotkanie Mikołajkowe koleżanek i kolegów adwokatów, aplikantów adwokackich, wraz z rodzinami i dziećmi. Uroczystości przebiegały w atmosferze zabawy i uciechy najmłodszych, którzy korzystali z licznych atrakcji tego popołudnia. W oczekiwaniu na przyjazd Świętego Mikołaja wraz z prezentami dzieci angażowały się we wspólne zabawy, konkursy, po opieką i zaangażowaniem animatorów w aranżacji zimowej krainy Elfów. W tym czasie rodzice mogli skorzystać z chwili wytchnienia i kibicować najmłodszym uczestnikom. Święty Mikołaj przyjechał aby wręczyć dzieciom mnóstwo prezentów. Dzieci nawiązały nowe przyjaźnie wśród rówieśników, rodzice również mieli czas na integrację.

Nasze Mikołajkowe spotkanie zostało bardzo ciepło przyjęte przez wszystkich uczestników.

Należy podziękować wszystkim osobom, które udzieliły swojej pomocy przy organizacji naszego spotkanie, w szczególności Dziekanowi Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie mec. Piotrowi Blajerowi za objęcie patronatu na tą impreza, Wicedziekanowi mec. Władysławowi Finiewiczowi za osobiste zaangażowanie w przebieg uroczystości.

Poczęstunek dla najmłodszych oraz oprawa artystyczna wydarzenia zostały w całości sfinansowane przez Okręgową Radę Adwokacka w Rzeszowie.

 

adw. Paweł Surmacz

Komisja Kultury, Sportu i Turystyki

Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie