Moje Prawo.pl – nowe korzyści dla czytelników Prawo.pl

Moje Prawo.pl – nowe korzyści dla czytelników Prawo.pl

Jest już dostępna nowa, bezpłatna funkcjonalność w serwisie Prawo.pl. Zalogowani użytkownicy zyskają 4 przydatne korzyści. Dlaczego warto wypróbować Moje Prawo.pl?

Moje Prawo.pl to bezpłatna strefa, która nie tylko umożliwia czytelnikom szersze korzystanie z serwisu Prawo.pl. To także specjalny dostęp do systemu LEX oraz zniżek na produkty Wolters Kluwer.

– Prawo.pl jest już na rynku 4 lata, rocznie korzysta z niego ponad 30 mln użytkowników. Ich liczba rośnie co roku o 25-30%, dlatego właśnie z myślą o nich nasza firma, wydawca Prawo.pl, wprowadziła nową funkcjonalność – mówi Alicja Pollesch, dyrektor strategiczny Wolters Kluwer Polska, członek zarządu.

Wystarczy się zalogować

Zalogowani użytkownicy Moje Prawo.pl zyskają 4 korzyści:

  1. Specjalny, 6-miesięczny dostęp do programu LEX Start, który zawiera m.in. akty prawne. A to oznacza dostęp do stale aktualizowanych przepisów.
  2. Dodatkowe i unikalne treści dostępne tylko dla posiadaczy konta na Moje Prawo.pl. Będą to zarówno newsy, jak i orzeczenia, wywiady oraz eksperckie opinie.
  3. Możliwość dodawania tekstów z Prawo.pl do ulubionych artykułów, czyli tworzenie własnej biblioteki. To przydatna funkcja nie tylko wtedy, gdy chcemy przeczytać coś później, ale również przy tworzeniu prywatnej bazy wiedzy szczególnie dla potrzeb zawodowych.
  4. Specjalne rabaty i promocje na produkty i usługi Wolters Kluwer – m.in. 5% zniżki w internetowym sklepie LEX.pl

– Co ważne, serwis Prawo.pl nadal pozostaje dostępny dla wszystkich, bezpłatny i aktualny – z taką samą liczbą otwartych treści, jak dotychczas. Artykuły z Prawo.pl nadal będą publikowane w systemie LEX. Niezmiennie będziemy dbać o ich najwyższą jakość i obiektywizm – podsumowuje Ewa Usowicz, dyrektor Działu Serwisów Informacyjnych Wolters Kluwer, kierująca Prawo.pl. Podkreśla, że dla jej zespołu kluczowe jest posiadanie własnych newsów, które są potem świetnie czytane. Tak jak ostatnio np. tekst o gminach, które nadal korzystają z królewskich serwitutów czy artykuł o pierwszym postanowieniu dotyczącym Facebooka, w którym sąd nakazał platformie przywrócenie profilu partii politycznej, w tym m.in. „oddania” jej lajków.

Więcej informacji o Moje Prawo.pl >>

Kontakt dla mediów:
Anna Sławatyniec
Kierownik projektów marketingowych
Wolters Kluwer Legal & Regulatory Poland
email: anna.slawatyniec@wolterskluwer.com