Spotkanie Mikołajkowe 2018

Spotkanie Mikołajkowe 2018

Z a p r o s z e n i e

 

                Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie wraz z Komisją Kultury, Sportu i Turystyki ORA w Rzeszowie mają zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa: Koleżanki i Kolegów adwokatów, aplikantów adwokackich Izby Adwokackiej w Rzeszowie - wraz z rodzinami i dziećmi, na spotkanie Mikołajkowe, które odbędzie się w sali głównej Restauracji „Podpromie” w dniu  16 grudnia 2018 r.

 

Spotkanie rozpocznie się obiadem o godzinie 13:00

 

Dla dzieci przewidziano:

Zupa: krem z pomidorów

Drugie Danie: „Nuggetsy” drobiowe podane z frytkami oraz surówką z marchewki i jabłka

Deser: muffinki

Napoje: woda z cytryną, herbata

 

Od godziny 14:00 zaplanowano wizytę Mikołaja wraz z pomocnikami, który będzie wręczał prezenty dzieciom, dodatkowe atrakcje to m.in. malowanie buziek, gry i zabawy oraz muzyka dla dzieci realizowane przez zespół animatorek. Tematem przewodnim imprezy będą postaci z ulubionych bajek naszych najmłodszych oraz kraina zimowych elfów. Stroje mile widziane.

 

Dla osób dorosłych obiad o godzinie 13:00

Zupa: krem z pomidorów

Danie główne: rolada z indyka nadziewana kasztanami i żurawiną, warzywa z wody, puree ziemniaczane – w towarzystwie sosu szałwiowo-śmietanowego

Deser: ciasto WZ

Napoje: woda z cytryną, bufet kawowy

 

koszt 50 zł./ osoba dorosła

Goście będą mogli dodatkowo odpłatnie skorzystać z oferty restauracji wedle swoich preferencji.

 

Prezenty dla dzieci przygotowują oraz  dostarczają rodzice, zwracam się ze szczególną prośbą aby upominki przygotowane dla naszych pociech miały charakter skromny  i symboliczny oraz zostały dostarczone do Restauracji „Podpromie” w dniu imprezy, najpóźniej do godziny 13:30.

 

Koszt poczęstunku dla dzieci oraz oprawy artystycznej pokrywa Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie, obiad przewidziany dla osób dorosły jest finansowany we własnym zakresie. Opłatę należy uiścić najpóźniej do dnia 7 grudnia 2018 r.

 

Zapisy oraz wpłaty za osoby dorosłe proszę realizować za pośrednictwem Sekretariatu Okręgowej Rady Adwokackiej w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 grudnia 2018 r.

 

Ilość miejsc ograniczona, w związku z tym decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 

Numer rachunku bankowego ORA:

PKO BP I O/Rzeszów 34 1020 4391 0000 6102 0002 0826

 

Szczegółowych informacji udziela adw. Paweł Surmacz nr tel. 512 293 760

 

Restauracja Podpromie (http://restauracjapodpromie.pl/)

ul. Podpromie 12

35-051 Rzeszów