Major Broker - Ubezpieczenie na życie - nowy program dla środowiska prawniczego ERGO Hestia

Okręgowa Rada Adwokaka w Rzeszowie zamieszcza poniżej informajcę dotyczącą kontunuacji nowego programu ubezpieczeniowego dla środowiska prawniczego, którą przygotowała Kancelaria Brokerska Major wraz z udziałem Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń na życie ERGO Hestia S. A.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

Dzień dobry,

Z przyjemnością informujemy, iż program Ochrony życia i zdrowia ERGO STU HESTIA również w lipcu zapewnia możliwość przystąpienia do polisy bez okresów karencji na zakres wybranego wariantu (ochrona od 1.08.2021). Brak karencji zapewnia pełną ochronę od 1 dnia na stany chorobowe, m.in. pobyty w szpitalu w przypadku choroby, planowe operacje czy urodzenie się dziecka. Nasi rodzice, małżonkowie i dzieci są chronieni na życie od 1 dnia. Przystąpienie nie wymaga badań lekarskich. Program jest elastyczny, uprawnieni mają prawo przystąpić w dogodnym dla siebie momencie jak i zrezygnować z programu.

 

Wszelkie pytania związane z prezentowanymi materiałami proszę kierować bezpośrednio do opiekuna programu Aleksandry Krakowiak (tel. 602 755 292, email: aleksandra.krakowiak@majorbroker.pl.

Pozdrawiam,

Aleksandra Krakowiak

Broker Ubezpieczeniowy