Konferencja "LEGAL PROFESSIONALS IN DEFENCE OF THE RULE OF LAW

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż 2 października 2021 r. w Berlinie odbędzie się Konferencja Trójkąta Weimarskiego Adwokatur "LEGAL PROFESSIONALS IN DEFENCE OF THE RULE OF LAW". Trójkąt Weimarski Adwokatur tworzą Deutscher Anwaltverein (DAV), Paris Bar Association i Izba Adwokacka w Warszawie.

W tym wydarzeniu mogą uczestniczyć on-line wszyscy adwokaci i aplikanci adwokaccy. Konferencja odbędzie się w języku angielskim z symultanicznym tłumaczeniem algorytmicznym.

Podczas konferencji, w trzech panelach porozmawiamy o tak ważnych kwestiach, jak "Strategizing in defence of the Rule of Law: lawyers' success stories", "Improving the regulatory framework of legal professions: towards a strong judicial community to uphold the Rule of Law",  "Facing new public opinions and social imaginaries in a fast-changing insecure world: no future for the Rule of Law?"

W imieniu Dziekana ORA w Warszawie adw. Mikołaja Pietrzaka gorąco zachęcamy do rejestrowania się  i uczestnictwa w tym wydarzeniu - link do rejestracji https://bit.ly/3aEIsEt

Program konferencji - w załączeniu.