KDZ wykład: „Google czy LEX? Sprawne wyszukiwanie informacji prawnej w praktyce prawnika"

Komisja Doskonalenia Zawodowego Naczelnej Rady Adwokackiej razem z wydawnictwem Wolters Kluwer  zaprasza na cykl bezpłatnych wykładów dla adwokatów i aplikantów adwokackich  na temat Nowych technologii w praktyce prawnika.

"Google czy LEX? Sprawne wyszukiwanie informacji prawnej w praktyce prawnika”.

           Wykładowca: Pan dr hab. prof. UG Grzegorz Wierczyński - kierownik Katedry Informatyki Prawniczej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, autor publikacji na temat informatyki prawniczej oraz zasad tworzenia i ogłaszania prawa. Pan mgr Patryk Ciurak - asystent w Katedrze Informatyki Prawniczej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, autor i kierownik projektów, głównie z pogranicza prawa i IT.

           Czas trwania: 180 min.

Szkolenie odbędzie  się w dniu 28.09.2022 r.,

           Za udział w webinarze bądź odsłuchanie całego wykładu można uzyskać 3 punkty szkoleniowe w ramach doskonalenia zawodowego.

 

           Dokładne informacje dotyczące wykładu oraz rejestracji na szkolenie  znajdują się pod linkiem https://szkolenia.wolterskluwer.pl/karta-szkolenia/szkolenie-techniki-wyszukiwania-informacji-prawnej-z-wykorzystaniem-google-oraz-systemu-informacji-prawnej-lex,2557.html

 

         Wykład  będzie prowadzony na żywo, a nadto zostanie nagrany i zamieszczony na stronie samorządu adwokackiego https://palestra.pl/pl/e-palestra/

 

adw. Grzegorz Kopeć

Przewodniczący Komisji Doskonalenia Zawodowego Naczelnej Rady Adwokackiej