Czwartki z Legaltechem

Czwartki z Legaltechem

Komisja ds. Informatyzacji przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Czwartki z Legaltechem”, które odbędzie się w dniu 14 października 2021 r. w godz. 17.00-18.00 na platformie Zoom.

Link do rejestracji:   https://zoom.us/j/7024137024?pwd=S3pyZldiK0lGNVl0cy80MFFXcVJzUT09

lub

Meeting ID: 702 413 7024

Passcode: 646304

 

Nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Po uruchomieniu linku prosimy o wpisanie swoich danych.

 

W trakcie spotkania przedstawione zostanie kolejne innowacyjne rozwiązanie, a na jego zakończenie przewidziana jest dyskusja nad możliwościami jego wykorzystania w codziennej pracy adwokatek i adwokatów.

 

W spotkaniu udział weźmie: radca prawny Katarzyna Abramowicz, twórca serwisu Specprawnik.pl http://specprawnik.pl/  , platformy do współpracy prawnika z klientami. Od ponad 20 lat zajmuje się e-commerce i nowymi technologiami usprawniającymi komunikacje i przesyłanie danych na odległość. Współtworzyła takie serwisy jak Przelewy24.pl http://przelewy24.pl/  , Bilety24.pl http://bilety24.pl/  , OdUslug.pl http://oduslug.pl/  , Sygnanet.pl http://sygnanet.pl/  , Specfile.pl http://specfile.pl/  . Dwa ostatnie serwisy osadzone są w kryptografii i ochronie dokumentów oraz informacji online. Pomaga firmom ustrzec się przed wyciekiem danych, propagując szyfrowanie jako najbardziej skuteczną metodę ochrony treści poufnych. Jej firma jako jedna z pierwszych firm w Polsce wykorzystuje standardy kryptografii do szyfrowania webowego. Jest prelegentką wielu konferencji LegalTech i Cybersecurity, mentorką Women in Law oraz Global Legal Hackathon, laureatką 50 najbardziej kreatywnych w biznesie, nominowaną do nagrody European Women of Legal Tech 2020 oraz wykładowczynią SWPS na studiach podyplomowych „Legaltech i innowacje w branży prawniczej".

 

Nasz gość zaprezentuje systemhttp://specprawnik.pl/  i pomoże zrozumieć funkcjonalności - szybkich płatności dla prawników, pobierania opłat od klientów online bez wiedzy technicznej, cyklicznych opłaty dla prawników, zarabiania na usługach prawnych, zasady sprzedaży usług prawnych online na platformach takich jak marketplace legaltech.

 

Zachęcamy innych twórców do zgłaszania i prezentowania ich innowacyjnych rozwiązań, które mogą zostać wykorzystywane w pracy prawników