Czwartki z Legaltechem - 9 grudnia 2021 r.

Czwartki z Legaltechem - 9 grudnia 2021 r.

Komisja ds. Informatyzacji przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Czwartki z Legaltechem”, które odbędzie się w dniu 9 grudnia 2021 r. w godz. 17.00-18.00 na platformie Zoom.

 

Link do szkolenia zostanie przesłany mailowo.

 

W trakcie spotkania przedstawione zostanie kolejne innowacyjne rozwiązanie, a na jego zakończenie przewidziana jest dyskusja nad możliwościami jego wykorzystania w codziennej pracy adwokatek i adwokatów.

 

W spotkaniu udział weźmie: Tomasz Sęk, MBA (IESE), eko­no­mi­sta, prawnik, me­ne­dżer, analityk, związany z branżą usług prawniczych od 2004 roku.

 

Współzałożyciel  NAVEO CONSULTINGhttp://www.naveo.pl   – firmy doradczo-szkoleniowej dla kancelarii prawnych. - Współpracował z ponad 150 kancelariami prawnymi w Polsce, doradzając biznesowo w zakresie zarządzania, finansów, marketingu. Doradza kancelariom prawnym, prowadzi warsztaty dla prawników z umiejętności biznesowych, tworzy programy biznesowe dla prawników i kancelarii prawnych.

 

Przedstawiony zostanie program Analityk Stawki Godzinowej Kancelarii (dalej: ASGK). Program służy do samodzielnej analizy finansów kancelarii prawnej. ASGK posiada funkcje, umożliwiające m.in.: obliczenie wysokość stawki godzinowej, obliczenie potencjału przychodowego kancelarii, analizę efektywności finansowej kancelarii, zaplanowanie budżetu kancelarii.

 

Zachęcamy innych twórców do zgłaszania i prezentowania ich innowacyjnych rozwiązań, które mogą zostać wykorzystywane w codziennej pracy prawników