Szanowni Państwo,

Informujemy o możliwości wcześniejszego przetestowania systemu informatycznego służącego do udziału w zdalnym Zgromadzeniu Izby, zwołanym na 3 września br. 

Test połączony ze szkoleniem odbędzie się 1 września br. (czwartek) o godzinie 18:00.

Przypominamy, iż w trakcie zarówno testu, jak i samego Zgromadzenia komunikator (obsługiwany przez system WZA24) będzie służył wyłącznie komunikacji pomiędzy uczestnikiem Zgromadzenia a Prezydium Zgromadzenia (a zatem wiadomości wysyłane przez Uczestnika Zgromadzenia będą widoczne wyłącznie dla niego i dla Prezydium Zgromadzenia).

Test i szkolenie będzie okazją do przetestowania osobiście wszystkich możliwości sytemu z pozycji użytkownika, biorącego udział w zgromadzeniu.

Szkolenie i test przeprowadzi wykwalifikowany personel firmy zapewniającej oprogramowanie, który odpowie na wszystkie ewentualne pytania i wątpliwości. Skorzystajmy z tej okazji i weźmy udział w szkoleniu i teście!

W oddzielnym mailu przesłanym w dniu 31 sierpnia br. każdy członek naszej izby uprawniony do udziału w Zgromadzeniu otrzymał niezbędne dane do logowania podczas szkolenia i testu.