V Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Medycznego

V Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Medycznego

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Rzeszów ma zaszczyt zaprosić Państwa na V Ogólnopolską Konferencję Naukową Prawa Medycznego!

Tegoroczna edycja nosi tytuł: „Prawo i Medycyna wobec chorób zakaźnych” i odbędzie się 4 grudnia 2020 r. o godzinie 9:00 online.

Udział w Konferencji jest całkowicie darmowy, a transmisję z niej oglądać będzie można na stronie ELSA Rzeszów na Facebooku.

 

Podczas konferencji odbędą się 2 panele eksperckie oraz 1 panel dyskusyjny.

Panele dotyczyć będą następujących tematów:

- medycyna i etyka choroby zakaźne;

- aspekty prawne, psychologiczne i społeczne dotyczące chorób zakaźnych;

- panel dyskusyjny, dotyczący chorób zakaźnych i stanu epidemiologicznego.

 

Celem konferencji jest przede wszystkim popularyzacja wiedzy o prawie medycznym wśród studentów oraz zwiększenie świadomości społecznej o stanach zagrożenia epidemiologicznego. Co roku Konferencja gości najwybitniejszych przedstawicieli świata prawniczego oraz medycznego i stanowi niezwykłą platformę do dzielenia się widzą oraz doświadczeniami.

Zachęcamy do śledzenia strony Konferencji na Facebooku, gdzie widnieje link do zapisów oraz umieszczane będą wszystkie ogłoszenia i informacje, między innymi na temat uczestnictwa biernego oraz side eventów.

W razie jakichkolwiek pytań czy chęci współpracy uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem: prawnomedyczna@rzeszow.elsa.org.pl.

Więcej o projekcie: https://elsa.org.pl/konferencje-elsa/v-okn-rzeszow V OKN Prawa Medycznego na Facebooku oraz zapisy na Konferencję: https:// www.facebook.com/events/349452426470714/