Czwartki z Legaltechem

Komisja ds. Informatyzacji przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Czwartki z Legaltechem”, które odbędzie się w dniu 4 listopada 2021 r. w godz. 17.30-18.30 na platformie Zoom.

Link do rejestracji:   https://zoom.us/j/7024137024?pwd=S3pyZldiK0lGNVl0cy80MFFXcVJzUT09

lub

Meeting ID: 702 413 7024

Passcode: 646304

 

Nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Po uruchomieniu linku prosimy o wpisanie swoich danych.

W trakcie spotkania przedstawione zostanie kolejne innowacyjne rozwiązanie, a na jego zakończenie przewidziana jest dyskusja nad możliwościami jego wykorzystania w codziennej pracy adwokatek i adwokatów.

 

W spotkaniu udział weźmie: radca prawny Łukasz Połomski, twórca programu o nazwie ATTACHI i autor bloga (Sprawny Prawnik https://sprawnyprawnik.pl  ), w którym mowa o technicznej stronie pracy prawnika.

 

Program ATTACHI jest dodatkiem do MS Word, który wspiera skład i kompletowanie pism z dużą ilością załączników. W 2014 roku za stworzenie programu ATTACHI nasz gość otrzymał wyróżnienie w konkursie "Innowacyjna Kancelaria" Krajowej Rady Radców Prawnych. Dziś z ATTACHI korzysta niemałe grono prawników w całym kraju, a sam program jest dostępny dla każdego w ramach projektu LSOT.pl.(Lawyers Smart Office Tools http://www.lsot.pl/portfolio/program-attachi/  ).

 

Zachęcamy innych twórców do zgłaszania i prezentowania ich innowacyjnych rozwiązań, które mogą zostać wykorzystywane w pracy prawników